سان و ترون 4
9 ژوئن

ترون ۴ ؛ ارتقا ارز دیجیتالی (TRX) به ورژن ۴ در ماه آینده

ترون ۴ پس از انتشار اخبارش در لیست ۲۵ ارز برتر دنیایی کریپتوکارنسی قرار گرفت.

جاستین سان، بنیانگذار ارز دیجیتالی ترون (Tron)، هفتم ژوئن ۲۰۲۰ ، خبر عرضه نسخه Tron 4.0 با نام “Great Voyage” را به عنوان نسخه پایانی Tron Odyssey منتشر نمود. سان این اتفاق را ” نقطه عطفی در تاریخ بلاکچین نامید که نه تنها جلوه ای از شبکه غیرمتمرکز ترون است، بلکه زیرساخت مالی برای نسل های بعد بلاکچین را نیز تشکیل می دهد”.


این به روز رسانی، که به امور مالی غیرمتمرکز مربوط می شود و نه فقط اپلیکیشن های غیرمتمرکز، شامل موارد زیر است:

ارتقای پروتکل حریم خصوص TRONZ: که یک پروتکل حریم خصوصی هوشمند است که با یک ماشیم مجازی پشتیبانی می شود و از سه نوع تراکنش محافظت شده TRC20 مربوط به سه دستورالعمل اثبات دانایی صفر، پشتیبانی می کند. تراکنش های محافظت شده TRC20 از همه توکن های استاندارد TRC20 پشتیبانی می کند و این پروتکل تنها توکن های TRC20 را پوشش می دهد. TRX به هیچ وجه ناشناس نخواهد شد. کارمزد مربوط به یک تراکنش محافظت شده به طور میانگین برابر TRX 3 (با قیمت ۰٫۰۵۵ دلار) است و هیچ محدودیت در تعداد توکن های قابل انتقال وجود ندارد. برای چندین آدرس خصوص نیز می توان از یک کلید محرمانه استفاده کرد، درحالیکه کاربران می توانند کلید جستجوهای خصوصی خود را برای تائید تراکنش برای طرف سوم ارسال کنند.

مکانیسم اجماع دو لایه TPOS: ترکیبی از دو مکانیسم اجماع است که زمان تأیید بلوک را از ۵۷ ثانیه به ۳ ثانیه کاهش می دهد.

پروتکل میان زنجیره ای TICP: که پیاده سازی آن، امکان برقراری ارتباط میان زنجیره ای را برای دو بلاکچین فراهم می کند. در حال حاضر در تعداد زنجیره های مجاز به اتصال به زنجیره عمومی ترون محدودیت وجود دارد.

راهکار موسسه و نهاد مالی بلاکچین: که طراحی آن به نحوی است که امکان استقرار یک برنامه کاربردی سفارشی شده بر بستر بلاکچین را بر اساس نیاز یک کسب و کار یا موسسه مالی خاص فراهم می کند، ازاینرو باعث کاهش هزینه پروژه و زمان مورد نیاز برای آن می شود، در عین اینکه برای پذیرش یک سیستم جدید بلاکچین تلاش می کند.

توسعه دهندگان نسخه چهار ترون ادعا می کنند که این می تواند گزینه اول توسعه دهندگان کوچک و متوسط برای ساخت اپلیکیشن های غیرمتمرکز باشد و به مدخلی برای ورود کاربران نهادها و به دنیای بلاکچین تبدیل می شود.

ترون 4


در موقع انتشار این خبر قیمت ترون ۰٫۰۱۸ دلار بود و در حال رصد بازار هستیم تا ببنیم این ارز با این بروزرسانی چه تغییراتی از بابت قیمت در بازار ایجاد خواهد کرد.

منبع سایت BitcoinExchangeGuide

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code