دوره آموزشی ترید طلا
21 جولای

ترید طلا | دوره آموزشی ترید طلا در ارومیه

مارکت طلا و ترید روی آن یکی از بهترین مارکت ها برای کسب درآمد دلاری است اما باید اصول لازم را آموخته و از هیجان دوری کنید چرا که بازار طلا بسیار وحشی بوده و در عرض چند دقیقه میتواند شما را کال کرده و ضررهای سنگینی را به شما وارد کند، پس قبل از ترید طلا حتما خود را آماده و مجهز کنید.


ترید طلا در ارومیه


در مدت پنج سالی که در مارکت مشغول فعالیت هستم در بازارهای مختلفی ترید کرده ام و در نهایت نزدیک به دو سال است که روی چارت طلا متمرکز شده ام و این کارم دلایل مختلفی دارد که از همه مهمتر میتوان به درک درست حرکت چارت و استاپ های منطقی اشاره کرد.

دوستان عزیز اگر میخواهید وارد مارکت طلا بشوید باید یک شبه پولدار شدن را فراموش کنید و پله پله سودهای کسب شده را سیو کنید و این نکته را به یاد داشته باشد که هر تریدری استاپ میشود و تریدری موفق است که برآیند یک ماهه اش مثبت باشد.

بلاخره تصمیم گرفتم که یک دوره آموزشی مختص چارت طلا از صفر تا صد برگزار کنم و تمامی مباحث مرتبط مثل پرایس اکشن ، تکنیکال ، مدیریت سرمایه ، ژورنال نویسی ، استراتژی های شخصی و …  را به شما آموزش بدهم و کاری کنم که در عرض شش ماه بتوانید مارکت را درک کرده و روی چارت طلا به سود برسید.


در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره ۰۹۳۶۷۳۳۱۸۳۵ در تماس باشید.
(از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر)

 

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

دسته‌ها

پیج اینستاگرام

پیج ایستاگرام

آپارات ما ..

بازار جهانی …