تیم تخصصی طلا
5 مارس

تیم تخصصی طلا | ترید اونس طلا

تیم تخصصی طلا یک فرصت برای تمامی دوستانی هست که به مارکت طلا علاقه داشته و میخواهند به درآمد دلاری از این مارکت برسند. پس یکبار برای همیشه تصمیم بگیر تا بهترین ابزار و نکات رو برای ترید طلا یاد بگیری.

در شروع سال ۱۴۰۱ اقدام به راه اندازی تیم تخصصی طلا کردم و پنج نفر از عزیران به تیم به عنوان تریدر ملحق شد و خود من هم به عنوان تحلیلگر تیم شروع به کار کردیم.

من هر روز سیگنالهای روزانه را ارسال میکردم و دوستان ترید میکردند و سه ماه گذشته بود و قشنگ تیم جلو میرفت که آروم آروم تریدرهای تیم حریص شده و افزایش حجم داده و بدون استاپ تریدر کردند.

این روش دو ماه جواب داد و سودهای خیلی عالی کردند و با هشدارهای من اصلا کاری نداشتند و فقط سیگنالها رو میگرفتند و نقاط ورود میخواستند تا یک روز یکی از سیگنالها اشتباه شد و دوستان استاپ هم نگرفتند و مارکت در هفته ای که ۹۰ دلار جابه جایی داشت ؛ باعث شد تریدرهای تیم کال بشن و تیم از هم پاشید.

تیم تریدر


بعداز کلی فکر کردن و بررسی نقاط ضعف تیم طلا به این نتیجه رسیدم که باید تیم اول اصولی آموزش ببنید و بعد وارد ترید شوند و لزوما با ارسال سیگنال نمی شود ترید کرد و در نهایت طمع پیروز شده و باز تریدرهای تیم حرکات غیرعقلانی انجام خواهند داد.

به همین خاطر تصمیم گرفتم اول به نفراتی که قراره در آینده به تیم طلا ملحق بشن آموزش بدم و بعد در صورتی که دیدم میتونن کنار تیم باشن به عنوان اعضای تیم انتخابشون کنم.

دوستان عزیز هزینه اصلی آموزش به هر نفر ۵۰۰ دلار است ولی در صورت قبول شرایط تیم طلا هزینه آموزش ۴۰۰ دلار خواهد شد.

در صورت داشتن سوال در مورد نحوه آموزش و سبک معاملاتی و مدت زمان آموزش و سوالات دیگر حتما با شماره موبایل ۱۸۳۵-۷۳۳-۰۹۳۶ تماس بگیرید.


 

سود طلا

سودهای یکی از اعضای تیم به صورت روزانه

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

دسته‌ها

پیج اینستاگرام

پیج ایستاگرام

آپارات ما ..

بازار جهانی …