دوره سوپرتریدر
4 ژانویه

دوره تخصصی ترید | سوپرتریدر

دوره سوپرتریدر، دوره ای کاملا تجربی با تلفیقی از کتاب ها و فیلم های آموزشی اساتید مختلف است.

در دوره سوپرتریدر خواهید توانست در بازارهای ارزهای دیجیتال؛ بازار سهام های آمریکا و بازار فارکس به تریدر کردن و مخصوصا هولد کردن مشغول شوید.

تمامی آموزشها ور روشها در هر سه بازار بررسی خواهند شد و در انتها هر دانشجو براساس شخصیت خود بازار هدف خود را انتخاب خواهد کرد.

من افراد مختلفی را دیده ام که دوره های مختلفی را برگزار میکنند و انواع تحلیل ها؛ انواع استراتژی ها؛ انواع اندیکاتورها و … را بیان کرده و حجم واقعا بالایی را به دانشجو تحمیل میکنند و بدون کار کردن در محیط واقعی دوره خود را به اتمام میرسانند.

دوره سوپرتریدر بهترین و کاملترین ابزار را در قالب یک دوره آموزشی برای شما آماده کرده است که باعث میشود اگر جسارت و صبر لازم را داشته باشید به سود مالی برسید.

در این دوره در کنار هم نکات مهم ترید را با هم خواهیم آموخت و در بهترین پلتفرم های که کشور ما را تحریم نکرده و بدون هیچ مشکلی با شما کار میکنند ترید خواهیم کرد.

دوست داری برای یکبار که شده زندگی مالی خودتو تغییر بدی ؟!

دوست داری برای خودت درآمد دلاری و واقعی داشته باشی؟!

دلت میخواهد شغلی جهانی داشته باشی؟!

آروز داری که به رویاهات برسی؟!

اما نه در عرض یک شب و نه با تکیه بر شانش

ترید بازی نیست، ترید قمار و شرط بندی نیست.

ترید یک مهارت است.

 در ترید همیشه سود نیست، ضرر هم هست.

 

دوره ترید پلاس

در دروه های قبلی اندیکاتورها و استراتژی های مرتبط با آنها آموزش داده میشد ولی در این دوره به هیچ وجه روی اندیکاتورها استراتژی های را بررسی نخواهیم کرد چون در حال حاظر اندیکاتورها باگ و خطای بسیاری داشته و به تله های معاملاتی تبدیل شده اند و اکثر ضررهای شما از اندیکاتورها ناشی میشود در این دوره ما به شیوه متفاوت با اندیکاتورها رفتار خواهیم کرد.

در این دوره حداقل شش استراتژی کاملا تست شده و با ضریب خطای یک به صد برای شما آموزش داده خواهد شد و در کنار شما تک به تک تست خواهند شد. در این فصل سعی خواهیم کرد برای هر سه مدل ترید که آموزش خواهیم داد استراتژی های را بیان کنیم و شما به نسبت شخصیت خود از آنها استفاده کنید.

در این فصل روش دقیق و صحیح استفاده از پلتفرم های مثل تریدینگ ویوو را آموزش خواهیم داد و با انواع بروکرها و اکسچنج ها آشنا خواهیم شد.

به قول استاد عزیزم ترید شوخی بیش نیست. اکثر ضررهای شما به عدم مدیریت سرمایه و عدم شناخت شخصیت خودتان برمیگرد در این فصل روی شخصیت معامله گر کار خواهیم کرد. اگر از من بپرسید که روانشناسی چقدر مهم است به جرات میگوییم روانشناسی ترید 60 درصد کار را شامل میشود.

همیشه وقتی کاربران ضرر میکنند و از من کمک میخواهند از آنها سوال میکنم در کدام نقطه ضرر کردی؟ آیا ضرر خود را تحلیل کردی ؟ در کدام کندل ضرر کردی؟ و سوالاتی این چنین؟ ولی اکثر هیچ برنامه ای ندارند و سودها و ضررهای خود را ثبت نمیکنند و گاهی آموزش ثبت درست را ندیده اند و برای خود هیچ نظمی ندارند. در این فصل آموزش دفتر معاملاتی و آموزش ساخت پنل معاملاتی و ساخت ژورنالهای معاملاتی را آموزش خواهیم داد


دوره تخصصی ترید

 

 • این دوره مناسب چه افرادیست ؟
 • مناسب افرادی که میخواهند در ایران درآمد دلاری و کاملا واقعی داشته باشند.
 • مناسب افرادی که میخواهند تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال را اصولی و کامل بیاموزند.
 • مناسب افرادی که به فکره شغلی جهانی هستند.
 • مناسب افرادی که دوست دارند برای خود، شغل دومی در کنار شغل اصلی داشته باشند.
 • مناسب خانم های خانه داری که همیشه در خانه هستند و میخواهد برای خود شغلی داشته باشند.
 • مناسب افرادی که درون گرا هستند.
 • این دوره مناسب چه افرادی نیست؟
 • برای افرای که از درآمد فعلی خود راضی هستند و نمیخواهد دایره امن خود را ترک کنند.
 • برای اشخاصی که بازارهای جهانی و درآمدهای دلاری را کلاهبردای میپندارند.
 • افرادی که به شانس اعتقاد دارند و همیشه با شانس ترید میکنند.
 • مناسب افرادی که وقت کافی برای آموزش ندارند و میخواهند سریع وارد بازار شوند.
 • افرادی که فکر میکنند یک شبه پولدار شوند.

دوره سوپرتریدر در ارومیه

روش تدریس و ساعات و هزینه تدریس

دوره آموزشی حضوری در بیست جلسه سه ساعته تدریس خواهد شد و بعد از اتمام دوره یک ماه دانشجوها مطالب را مرور کرده و به جمع بندی نکات خواهند پرداخت و پس از آن چهار جلسه رفع اشکال خواهیم داشت.

در طول دوره در حساب های نانو و حساب های دمو تمامی استراتژی ها تست خواهد شد. در طول دوره تمرین خواهیم داشت و ارزها و شرکت ها و طلا را بررسی و تحلیل خواهیم کرد و این امر مستلزم همکاری دانشجو است و باید خود دانشجو هم تلاش بکند.

هزینه دوره ۵۰۰ تتر است که در موقع پیش ثبت نام ۱۰۰ تتر اخذ و بعد از برگزاری جلسه اول و اتمام آن در صورت رضایت برای ادامه جلسات باید کل هزینه دوره تسویه شود. به راحتی میتوانید در ماه چند برابر این مبلغ را سود کسب کنید.

دوره سوپرتریدر | SuperTrader

در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره تماس ۰۹۳۶۷۳۳۱۸۳۵ تماس بگیرید.

 

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code