لغو تحریم بایننس
3 می

لغو تحریم ایران توسط بایننس !؟

همیشه در اکسچنج های ترید کنید که شما را به رسمیت بشناسند تا دارایی خود را حفظ کنید.

دیروز یعنی در تاریخ ۲۹ آپریل ۲۰۲۰ معادل ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ، طی استوری که بایننس در اینستاگرام رسمی خود منتشر کرده است ، شاهد اضافه شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران بودیم که شواهد بیانگر آن است بایننس قصد دارد تحریم هایی که تا الان برای ایران در نظر گرفته بود ، بردارد. امیدواریم این اتفاق رخ دهد چون حساب بسیاری از کاربران ایرانی در صرافی بایننس در لیست تحریم قرار دارد.

تحریم ایران توسط بایننس


تحریم ایران توسط بایننس :

درست مهر ماه سال ۹۷ بود که اکسچنج بایننس کشور ایران را در لیست تحریم های خود قرار داد و این مساله به دلیل دور جدید تحریم‌های آمریکا که در آبان ماه اجرا گردید؛ رخ داد.

در آن زمان صرافی بایننس و بسیاری از مشاوران مالی به تریدرهای عزیز ایرانی هشدار دادند که هرچه سریعتر دارایی خود را انتقال دهند و بسیاری این کوچ تحمیل شده را پذیرفته و برخی هم تاکنون با استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی اقدام به ترید خود ادامه میدهند.


تاریخچه بایننس

تاریخچه صرافی بایننس :

نام Binance از ترکیب دو کلمه ی Binary به معنای دودویی (صفر و یک) و Finance به معنای مالی تشکیل شده است. موسس و مدیر ارشد اجرایی این شرکت آقای Changpeng Zhao ملقب به CZ است که پیشتر مدیر ارشد فنی صرافی OKCoin بوده است و می توان گفت سهم عمده ای در موفقیت چشمگیر این صرافی داشته است.

این صرافی در تاریخ یکم جولای ۲۰۱۷، برای جذب سرمایه ی اولیه ی مورد نیاز خود یک ICO به ارزش ۱۵ میلیون دلار را با موفقیت برگزار کرد و در قبال آن توکن BNB به سرمایه گذارانش داد. BNB یک توکن از نوع ERC-20 است، به این معنی که از بلاکچین اتریوم برای تراکنش های خود بهره می برد. بایننس قصد دارد به زودی از بلاکچین مجزا (Binance Chain) و همچنین صرافی غیرمتمرکز (Binance DEX) خود پرده برداری کند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

پیج اینستاگرام

پیج ایستاگرام

آپارات ما ..

بازار جهانی …